PROFESJONALNY DOSTAWCA DLA BRANŻY OKIENNEJ
PROFESJONALNY DOSTAWCA DLA BRANŻY OKIENNEJ
PROFESJONALNY DOSTAWCA DLA BRANŻY OKIENNEJ

Firma EWTG została stworzona jako resultat ponad 15 lat doświadczenia w sektorze B2B. Idea przyświetlająca powstaniu firmy to wypełnienie luki na rynku pomiędzy dwoma rodzajami dostawców (tkz. „Dobry Serwis„ i „Atrakcyjny poziom cenowy„)
"Uczynić naszych partnerów silniejszymi od konkurecji„ – to motto naszej organizacji, szczególnie doceniane przez naszych partnerów w tych trudnych ekonomicznie czasach.
Naszym priorytetem jest zaoferowanie naszym partnerom produktów które potrzebują jednak w poziomie cenowym który pozwala być konkurencyjnym / atrakacyjnym. Możemy to osiągnąć głownie dzięki dobrej organizacji naszej logistyki, dużych ilości zakupowych ale także dzięki utrzymywaniu naszej organizacji w dość płaskiej formie dzięki czemu nie kreujemy niepotrzebnych kosztów, a zarazem nasi kontrahenci mają możliwość współpracy bezpośrednio z osobami decyzyjnymi.
Na wszystkich naszych rynkach , koncentrujemy się na utrzymaniu wysokich standardów pracy, które uzyskujemy dzięki dobrej logistyce jak i komunikacji z naszymi partnerami w ich ojczystym języku. Nasza organizacja istnieje już kilka lat na rynku. W pierwszych latach osiągnęliśmy wzrost głównie w Europie Środkowo-Wschodnie jak i Wschodniej.
Ostatnie dwa lata budujemy naszą strukturę sprzedaży w Europie Zachodniej i Bałkanach, głównie dzięki otwarciu naszego oddziału handlowego na Węgrzech.