Kompletny Program Wentylacji Tunal

Połączenie doskonałej izolacji, szczelnej konstrukcji stosowanej w nowoczesnym budownictwie a niedostateczna wentylacja budynku, wszystko to skutkuje bardzo zanieczyszczonym i wilgotnym powietrzem. Może to doprowadzić do wielu niedogodności takich jak problemy z oddychaniem, grzyby, alergie oraz ujemny wpływ na bilans energetyczny.

Wentylacja jest więc warunkiem wstępnym zdrowego wewnętrznego klimatu. Cyrkulacja powietrza zapewnia, że zanieczyszczone i wilgotne powietrze jest zastępowane świeżym powietrzem, co znacznie poprawia jakość życia jego mieszkańców.

Nowa budowa lub remont ! – wybierz Tunal i zwiększ swój komfort życia.

Normy EPC w Belgii i Holandii zobowiązują do integracji systemu wentylacyjnego w nowym budynku jak i podczas remontu już istniejącego. Obowiązuje norma wentylacji NBD D50-001 dla Belgii i NEN1087 i 8087 dla Holandii. Stanowi to dobrą praktykę i pośrednio pociąga za sobą konieczność stosowania respiratora. Standard ten obowiązuje dla całego kraju.

Produkty

Zobacz nasze produkty

Produkty

Zobacz nasze produkty

W ramach systemu Tunal oferujemy m.in. TunalTopNeo, TunalTopNeo DB 35 i DB 39, Tunal 80 FL 12, Tunal 80 HD ...

Zobacz więcej

Transport

Dostawa zawsze na czas

Transport

Dostawa zawsze na czas

Nasza firma w związku z dostosowaniem się do wskazówek naszych partnerów od kilku lat lakieruje elementy używane do produkcji ...

Zobacz więcej

Kolorystyka

Szeroka paleta kolorów

Kolorystyka

Szeroka paleta kolorów

Lakierujemy nawiewniki w dowolnym kolorze RAL – mat, połysk, struktura a także we wszystkich dostępnych wariantach ...

Zobacz więcej

Gwarancja

Certyfikaty jakości

Gwarancja

Certyfikaty jakości

Nasze produkty posiadają certyfikaty m. in. Qualicoat / Qualanod, BSRIA oraz KOMO ...

Zobacz więcej

PRODUKTY

Tunal

Zasada działania zaworu samoregulującego

Wyposażone w zawór nawiewniki TunalTopNeo, TunalTopNeo DB 35, TunalTopNeo DB 39, Tunal Top ….

Konserwacja

Systemy wentylacji są bardzo proste w konserwacji. Zrób to przynajmniej raz w roku i postępuj w następujący sposób: Zdejmij od strony wewnętrznej kratkę inspekcyjną.

Akcesoria

Do wszystkich typów wentylacji można zastosować sztywny pręt aluminiowy o wskazanej długości w celu regulacji nawiewnika w trudno dostępnych miejscach …

Bonus Energetyczny, ZOBACZ WARTOŚCI RTO

Podnieś poziom energetyczny budynku

Wybór systemu wentylacjnego wpływa również znacząco na poziom klasy energetycznej E budynku. Klasa Energetyczna budynku wskazuje jednoznacznie na energooszczędności jak i ekonomię zakupu i użytkowania nieruchomości. Aby uzyskać atrakcyjny poziom energooszczędności należy wybierać wysokiej klasy materiały izolacyjne Znaczący wpływ na wynik energetyczny daje też wybór wentylacji Tunal.

Kolorystyka

Lakierujemy nawiewniki w dowolnym kolorze RAL – mat, połysk, struktura a także we wszystkich dostępnych wariantach anodowania zgodnie z wytycznymi normy Qualitcoat / Qualanod. Pełna paleta kolorów strukturalnych. Dostępność kolorów indywidualnych C, SM, PT TTC, MT, T, RT.

Transport WŁASNĄ FLOTĄ

Dostawa na terenie całego kraju - Bezpiecznie / Bez ograniczeń wymiarowych / Na czas / Na pewno

TUNAL

GWARANCJA JAKOŚCI

Nasze produkty posiadają certyfikaty m. in. Qualicoat / Qualanod, BSRIA oraz KOMO. Zobacz także nasz wzornik kolorów.