Współpraca

Jako dostawca materiałów które są związane z państwa produkcją bieżącą zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności jaka spoczywa na naszej firmie i chcielibyśmy zapewnić iż dołożymy wszelkich starań by sprostać państwa oczekiwaniom i dołożymy wszelkich starań by pomóc w budowaniu tak naszej jak i państwa opinii na rynku. Oferujemy dwie możliwości współpracy z producentami okien. W zależności od zapotrzebowania jesteśmy w stanie dostarczyć wybrany przez państwa profil, lub element dekoracyjny / wykończeniowy we wskazanym kolorze RAL.

Produkty dostarczamy własną flotą transportową co pozwala zagwarantować terminowość dostaw a w szczególności eliminujemy całkowicie problem dostaw elementów dłużycowych bez uszkodzeń. Każdy z produktów oznaczony jest etykietą z kodem kreskowym a także indywidualnym państwa numerem zamówienia powiązanym ze zleceniem Państwa odbiorcy. Dodatkowo istnieje możliwość generowania etykiet ze wskazaniem do konkretnej pozycji w oknie – w celu ułatwienia montażu I przyspieszenia cyklu produkcyjnego.

W przypadku współpracy szerokoproduktowej , która dotyczy i innych naszych produktów oferujemy atrakcyjne warunki współpracy z możliwością pełnej adaptacji procesu realizacji zamówień pod kątem indywidualnych preferencji danego zakładu produkcyjnego, pełnego wsparcia szkoleniowego tak handlowego jak i technicznego w państwa firmie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy
Krzysztof Ostrowski