System Stylizacji Drzwi Retro-Line

Drzwi wejściowe jak każdy wie, jest to jeden z najważniejszych elementów domu. Pozwalają podkreślić indywidualny charakter budynku, nadać styl i smak , zgodny z oczekiwaniami inwestora. Dzięki oferowanym rozwiązaniom jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania stawiane przez inwestora o nawet najbardziej wyszukanym smaku. Jest to także możliwość zaoferowania stolarki drzwiowej wejściowej o bardzo wysokich parametrach izolacyjności cieplnej na poziomie nie odbiegającym od stolarki okiennej. Dzięki praktycznie nieograniczonym możliwościom konfiguracji drzwi , każdy producent może zaoferować model dostosowany indywidualnie do swojego rynku zbytu i zgodnego z polityką firmy.

Jako dostawca materiałów, które są związane z Państwa produkcją bieżącą zdajemy sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności jaka spoczywa na naszej firmie i chcielibyśmy zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań by sprostać Państwa oczekiwaniom w budowaniu tak naszej jak i państwa opinii na rynku.

Oferujemy dwie możliwości współpracy z producentami okien.

W zależności od zapotrzebowania jesteśmy w stanie dostarczyć wybrany przez Państwa profil lub element dekoracyjny / wykończeniowy we wskazanym kolorze RAL lub okleinie .

Jesteśmy także w stanie zaoferować współpracę na zasadzie dostawy gotowych wsadów panelowych na wskazany kolor i wymiar. Ten rodzaj współpracy oparty jest na wcześniejszym uzgodnieniu wariantów, kolorystyki i oczekiwanego terminu realizacji.

W przypadku współpracy szeroko produktowej, która dotyczy również innych naszych produktów oferujemy atrakcyjne warunki współpracy z możliwością pełnej adaptacji procesu realizacji zamówień pod kątem indywidualnych preferencji danego zakładu produkcyjnego, pełnego wsparcia szkoleniowego handlowego i technicznego w Państwa firmie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Profile i dodatki

Bogata baza profilii i dodatków

Profile i dodatki

Bogata baza profilii i dodatków

Zobacz ofertę profilów i dodatków oferowanych w ramach systemu Retro-Line

Zobacz więcej

Możliwości Konstrukcyjne

Indywidulana stylizacja drzwi

Możliwości Konstrukcyjne

Indywidulana stylizacja drzwi

Zobacz możliwości aranżacji drzwi

Zobacz więcej

Kolorystyka i Okleinowanie

Szeroka paleta kolorów

Kolorystyka i Okleinowanie

Szeroka paleta kolorów

W ramach systemu retro-line oferujemy szeroką paletę

Zobacz więcej

Realizacje

Zobacz nasze realizację

Realizacje

Zobacz nasze realizację

Zobacz galerię

Zobacz więcej

PRZEGLĄD PROFILI I DODATKÓW

ewtg-ALU003

EWTG-ALU003

ewtg-ALU011

EWTG-ALU011

ewtg-ALU012

EWTG-ALU012

ewtg-ALU009

EWTG-ALU009

Możliwości Konstrukcyjne

Indywidulana stylizacja drzwi

Bogata baza profili , elementów stylizacyjnych i okuć pozwala wręcz na nieograniczoną możliwość konfiguracji drzwi wejściowych. Poniżej chcielibyśmy przybliżyć i wskazać państwu kierunek przy projektowaniu własnych wzorów , które mamy nadzieję okażą się dużym ułatwieniem.

Kolorystyka, Okelinowanie

System Retro-line realizujemy na wskazany kolor RAL w wielu rodzajach powłok lakierniczych jak Mat, Połysk i Struktura i specjalnych TC, SM, PT, TTC, MT, T, RT.

Dodatkowo panel EWTG-ALU015.1 możemy anodować w wielu rodzajach powłok wraz z płytą zewnętrzną i wewnętrzną zgodnie z wytycznymi normy Qualanod.

Zajmujemy się również okleinowaniem we wszystkich dostępnych foliach firmy Renolit, Hornshuch, Lg, Reelwood.

REALIZACJE

Panel EWTG-ALU015.1 technologia FFP