O nas

Firma EWTG została stworzona jako rezultat ponad 15 lat doświadczenia w sektorze B2B.

Od 2013 r. jesteśmy producentem systemów wentylacji do stolarki okiennej .

Od początku działalności jesteśmy nastawieni na czynne wsłuchiwanie się w potrzeby naszych odbiorców i rynku , dzięki temu cały czas nasza organizacja ewoluuje i usprawnia swoje działanie.

Dzięki wskazówkom naszych partnerów udało nam się między innymi :

  • Dostosować cykl produkcji i dostaw do każdej sytuacji naszych odbiorców , od dostawy na wskazany dzień , po sytuacje wyjątkowe i dostawy w 24H lub szybciej.
  • Wprowadzić system realizacji zamówień bez-papierowo powiązany z etykietami zawierającymi kod kreskowy przypisany do numeru zlecenia naszego partnera wraz ze wskazaniem na konkretną pozycję w zamówieniu.
  • Wprowadzić lakierowane zakończenia naszych produktów zgodne z kolorem profili aluminiowych w celu podwyższenia efektu wizualnego całego produktu jak i stolarki okiennej.
  • Własna flota transportowa jako gwarancja dostawy bez uszkodzeń i ograniczeń wymiarowych – to także gwarancja terminowości dostaw.

W 2016 r. firma EWTG rozpoczęła przygotowania do rozpoczęcia nowej linii produktów Retro-line skierowanych w segment stolarki drzwiowej. Są to profile panelowe jak i dekoracyjne skierowane do stolarki z PVC i Aluminium. Dzięki naszej serii profili Retro można całkowicie odmienić jak i podwyższyć jakość Państwa stolarki a dzięki temu wejść na wyższy poziom jakości dla konsumentów.

Aktualnie poszerzamy i modyfikujemy ofertę Retro-line w celu umocnienia pozycji na rynku polskim , białoruskim i ukraińskim.

W segmencie wentylacji aktywnie zwiększamy udział w rynku poprzez poszerzanie i pozyskiwanie nowych partnerów

EWTG

Motto Naszej organizacji

Uczynić naszych partnerów silniejszymi od konkurencji